TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
632 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Umut Kazan
  • ADRES: Altınova Mah. 1. Kerem Sok. No: 19 Osmangazi/Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 214 0030
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:15 - 17:45

FİRMA HAKKINDA

Soğutma sektörüne uzun yıllar yönetici olarak hizmet veren çağdaş düşünceli ve sağlam karakterli işadamları tarafından 30 Ağustos 1999 tarihinde Bursa’da kurulan MARSO, yıllara meydan okuyan güçlü yapısı ile ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Endüstriyel soğutma sektörünün yanı sıra unlu mamuller ve gastronomi sektörlerinde de ses getiren yeniliklere imza atan MARSO, katıldığı tüm sektör fuarlarının yıldızı olmuştur.

Sorun değil, çözüm üreten yönetim felsefesi ile yönetilen firmamız, CE belgeli vitrin ekipmanları ile Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da bir marka olmuştur.

Almanya merkezli bir show-room ve servis-bakım istasyonuna sahip bulunan firmamız, tüm AB ülkelerinde yapılanma çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretiminin yüzde 40’ını iç pazara satan,yüzde 60’ını da ihracata yönlendiren MARSO, vizyon-misyon ve stratejik konularda sektörünün lideri konumundadır

İLKELERİMİZ VE DEĞERLERİMİZ:
Çağdaş üretim ve yönetim anlayışı
Müşteri ve tedarikçilerle etkin-verimli ve yapıcı ilişkiler
Şirket içi etkin iletişim ve mükemmel takım oyunu
Karşılıklı güven, güçlü iş ahlakı ve verilen sözü tutma becerisi
Sağlam karakterli ekip,dürüst firma kimliği
İnovasyon,ARGE ve kalite değerlerine sahip çıkma tutkusu

KALİTE POLİTİKASI VE VİZYON:
MARSO; sürekli ve dengeli büyümeye bağlı olarak şirket değerini marka olarak arttırmayı, kaliteli ve sıfır hatalı ürünler sunarak iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutma vizyonu taşır. Amacımız; Müşterimizin beklenti ve isteklerini doğru anlamak , uygun fiyat ile kaliteli ürün beklentilerini hızlı ve etkili şekilde yanıtlamak için hizmet odaklı şirket olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.