TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
647 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MESUT ÇETİNKAYA
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 17. Cadde No:5
  • TELEFON: 0 (222) 236 0393
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

2017 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m2 kapalı alan olmak üzere 10000 m2 alan üzerine kurulan, hızla gelişmekte olan genç bir firmayız.

Kullandığımız lazer kaynak teknolojisiyle ürettiğimiz süt ve su soğutma tanklarında paslanmaz saçların kaynağın herhangi dolgu malzemesi kullanmadan lazer tarafından oluşturulan elektromanyetik dalgalarla kaynak noktasıyla malzeme arasında herhangi bir mekanik temas ya da elektrik teması olmaksızın malzemenin kaynatılma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız teknoloji sayesinde malzemelerde ısısal deformasyon olmadan daha nüfuziyetli ve görsel kaynak yapılabildiği, tüm bu işlemleri robot ve otomasyonla çok hızlı ve hatasız yapabilme kabiliyetine sahibiz

İleri teknoloji ürünü yeni makinelerle donatılmış modern işletmemizde, tecrübeli elemanlar ve üstün teknoloji ile her parçası kendi üretimimiz olan süt ve su soğutma tanklarında her zaman daha iyiye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Firmamız rekabetçi piyasalarda var olmaktansa, sürekli gelişime ve yeniliğe açık olma anlayışı içinde bulunduğumuz sektörde gelişmeyi amaçlamaktayız. Türkiye’yi yeni teknolojilere tanıştırmada öncü olmaktan gurur duymaktayız.

MİSYON

SETUAY olarak misyonumuz birinci sınıf kalite ve müşteri memnuniyetidir

VİZYON

SETUAY olarak vizyonumuz daha ileri teknoloji, ve daha iyi hizmettir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.